kalkulator promili, gdzie szukać ?

kalkulator promili, gdzie szukać ?

Korzystaliście z alkomatów online? Działa to dobrze? Wiem, iż wykonuje się jakieś obliczenia, ale czy to jest wiarygodne i można będzie na tym polecać? Co o my myślicie?

Gruamer

Posty: 2

 
Zasadniczo to sam wiem ile mogę wypić i czuje to po sobie. Zarówno nie za bardzo potrzebuje jakiegoś kalkulatora, który mi o tym będzie przypominał.

Madzia

Posty: 8

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, natomiast jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, natomiast trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się normalnego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o sporo doskonalsze.

345_14

Posty: 29

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam samochodu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie łatwe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

serbuś

Posty: 4

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zadowolony. Według mnie pokazuje naprawdę bardzo dokładnie.

Trener

Posty: 14

 
Nie pije za wiele, a do tego nie mam wozu, dlatego nie mam takich kłopotów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie proste. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

GGregbard

Posty: 7

 
Polecam kalkulator promili, ale przed imprezą. Wtedy można mniej więcej wyliczyć ile wypiliśmy. W trakcie imprezy to mało, kto chce się badań i ma na to czas. Po imprezie to często nie ma na to siły, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zrobić to przed pójściem na imprezę.

czerwien44

Posty: 18