przewozy do Niemiec, znacie ?

przewozy do Niemiec, znacie ?

Szukam firmy, która oferuje busy do Niemiec spod drzwi pod wskazany adres. Dobrze, jeśli mogłabym zabrać o jedną wielką walizkę. Niektórzy wiem, że robią bardzo duży problem i trzeba płacić.

czubek67

Posty: 1

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie dobre przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

alidomus

Posty: 3

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

Ciapek

Posty: 6

 
Dużo firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na przeróżnych portalach ogłoszeniowych. ja na nieszczęście Ci nie mogę, gdyż jadę pierwszy raz chyba.

khazdul

Posty: 3

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są bardzo mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

Knopek

Posty: 20

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

woo_oow

Posty: 7

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Ralphy

Posty: 23

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

BBGGRR2

Posty: 6

 
Busy do Niemiec są niesłychanie wygodne, zatem nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają gigantyczne autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy olbrzymiej.

nighthaze

Posty: 6