kalkulator biegowy, szukam !

kalkulator biegowy, szukam !

Cześć, mam pytanie, czy należałoby korzystać z kalkulatora BMI? Jeżeli wyjdzie nam nadwaga, co winniśmy z tym wykonać?

Kleooo6

Posty: 1

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

gabryś99

Posty: 14

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

saradonin

Posty: 4

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

EeZnak

Posty: 2

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

TomekK

Posty: 15

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie wiele informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

dobryrd

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

hubercik67

Posty: 5

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Jarko445

Posty: 5