jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

Wiecie coś nas temat jiu Jitsu w Poznaniu. Słyszałem o jakiś klubie, natomiast nie mogę teraz go nigdzie odnaleźć. Chce się sprawdzić w czymś nowym i zapisać na treningi.

dobryrd

Posty: 1

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka ludzi, jakie znam trenowało boks, natomiast szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest niezmiernie uciążliwe. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. W przeciwnym razie się nie da.

alibaba

Posty: 14

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, lecz przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

pawel253

Posty: 4

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, niemniej jednak z braku czasu na nieszczęście musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

MiSER

Posty: 8

 
Poznań to wielkie miasto. Myślę, iż trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko troszkę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w prosty sposób odnaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

minus56

Posty: 6

 
Poznań to duże miasto. Myślę, że trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w łatwy sposób znaleźć klub, który ma bardzo dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Radziu

Posty: 9

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Radziu

Posty: 6

 
Raz na jakiś czas chodziłem na treningi, natomiast to nie miało sensu. Wiem, iż albo się angażujesz w to na całego albo trzeba sobie dać spokój, bo nic z tego nie wyjdzie.

Fruuu56

Posty: 15

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do którego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go znaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Dlatego dopytam go i dam znać. Wiem, iż był zadowolony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

Gucio

Posty: 8