pomysły na prezent dla dziewczyny ??

pomysły na prezent dla dziewczyny ??

Gdzie znajdę bardzo duży wybór prezentów na każdą okazję, które dopasuje dla dziewczyn jak i chłopaków? Byłoby dobrze gdyby to był sklep internetowy.

Klakier

Posty: 1

 
Nie za bardzo lubię szukać prezentów, bo wiem, że większość osób nie jest później z nich zadowolona. Dopasowanie czegoś dla konkretnej osoby nie jest łatwe. Nawet jak się ją zna to trafienie z prezentem jest naprawdę bardzo trudne i trzeba się mocno natrudzić.

kwinto

Posty: 3

 
Kupowanie prezentów to nie moja bajka. Jeśli mam komuś coś kupić to daje mu bon albo pieniądze i niech sam sobie radzi. Po co mam się stresować? W większości przypadków prezenty nie są trafione i człowiek głupio się czuje.

zorro99

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o super pomysły na prezenty dla chłopaków to tutaj https://koszulki.net.pl jest super sklep. Mają tutaj blog gdzie opisują, co można byłoby wybrać dla chłopaka. Według mnie to najlepsze miejsce do zakupów i szukania pomysłów.

Ciapek

Posty: 4

 
Nabycie prezentów to nie moja bajka. Jeżeli mam komuś coś kupić to daje mu bon albo pieniądze i niech sam sobie radzi. Po co mam się stresować? W większości przypadków prezenty nie są trafione i człowiek głupio się czuje.

Mord

Posty: 2

 
Zawsze jest trudno zdecydować, jaki prezent dla chłopaka wybrać. Propozycji jest sporo, niemniej jednak jak się ma jeszcze ograniczony budżet to trzeba mnóstwo się wszystkiego naszukać. Ostatnio dwie godziny mi to zajęło, niemniej jednak udało się dopasować doskonały prezent dla mojego chłopaka.

Pracujtaaa

Posty: 9

 
Byłam w sklepie z prezentami dla niego na każdą okazję, natomiast trudno byłoby mi podjąć decyzje, co wybrać. To działa tak, że jak jest za sporo prezentów to nie wiadomo, na co tak naprawdę się zdecydować. Z drugiej strony, jeżeli tych prezentów jest mało to też nie jest prosto. Mnie na razie się nie udało niczego odszukać, natomiast nadal poszukuję.

FOTOhihi

Posty: 6

 
Wiem, jakie prezenty dla dziewczyn wybrać, bo korzystałem ze specjalnego sklepu internetowego. Można tam znaleźć prezenty na każdą okazję, co oznacza, że można będzie dopasować coś, z czego dziewczyna na pewno będzie bardzo zadowolona. Wybieramy to, co nam się podoba, ale i to, co może podobać się jej, a wtedy będzie dobrze.

maniek

Posty: 4