uroki spętanie miłosne, proszę o komentarze

uroki spętanie miłosne, proszę o komentarze

Mam problem w miłości. Jak już wydaje się, że jest dobrze to coś się psuje. Troszkę nie mam już siły na to wszystko, co wykonać?

proszek

Posty: 2

 
W duchy wierzę i się ich boje, niemniej jednak w uroki miłosne już nie za niezwykle. Czy jest magia miłosna i można ją stworzyć? Nie wiem może się kiedyś o tym przekonam, niemniej jednak na razie jakoś nie za niezwykle to do mnie dociera.

namok

Posty: 13

 
Moja mama i babcia nad dzieckiem jakieś czary odprawiały. Nie wyobrażam sobie tego dzisiaj, ale wiem, że w wielu domach się w to wierzy. Skoro ktoś to lubi i nie szkodzi innym to, czemu mu tego zabraniać?

Marko

Posty: 9

 
Mnie nawiedzały demony, albo wampiry energetyczne. Nie było na nic siły i dobrze, że pomógł mi wróżbita, bo byłoby źle. Nie miałem siły na życie, w związku było coraz gorzej.

Black_Riot

Posty: 4

 
Wierze w złe moce, zatem staramy się odprawiać we własnym zakresie różne uroki. Dzięki temu czuje się o wiele lepiej. Jest wiele zła na świecie i trzeba z nim walczyć w skuteczny sposób.

Black_Riot

Posty: 5

 
Każdy ma różne podejście do tego tematu. Dawniej w uroki i wszystkie zabobony ludzie wierzyli bardziej. Dzisiaj się to trochę zmienia, lecz mam sporo znajomych, którzy nadal to kultywują. Niech każdy robi to, co mu się podoba. W końcu żyjemy w wolnym kraju. Mnie dużo razy specjalista od magii pomógł.

Fiflek

Posty: 4

 
Dla mnie magia miłosna to bardzo poważny temat. Dlatego tutaj https://ezopark.com mam wiele interesujących odpowiedzi. Wam również radzę tam zajrzeć. Ta wiedza się przydaje, bo rośnie świadomość o otaczającym nas wszystkich świecie. Sami sprawdźcie.

Darjusa

Posty: 9

 
Nie wiem, niemniej jednak mnie takie tematy jakoś bawią. Jeśli ktoś chce niech wierzy, niemniej jednak nie zapędzajmy się za mocno w tym temacie, albowiem będziecie się bać z domu wyjść, albowiem wszędzie czyha zło.

hubertus

Posty: 6

 
Moja mama i babcia nad dzieckiem jakieś czary odprawiały. Nie wyobrażam sobie tego dzisiaj, ale wiem, że w dużo domach się w to wierzy. Skoro ktoś to lubi i nie szkodzi innym to, czemu mu tego zabraniać?

Penio

Posty: 2

 
Nie wierze i nie interesuje mnie ten temat. Sprawy miłosne biorę zawsze w swoje ręce. Raz wychodzi, a raz nie. Takie życie i żadne algorytmy magii miłosnej tutaj nie pomogą. Życie nie jest aż tak proste i trzeba o miłości samemu walczyć.

syrena88

Posty: 10