ubezpieczenie podróży służbowej, poszukuję

ubezpieczenie podróży służbowej, poszukuję

Brać ubezpieczenie turystyczne online? Czy to może strata kasy? Żona mnie namawia, lecz według mnie szkoda pieniędzy.

EeZnak

Posty: 1

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wtedy wybierzemy coś, co dla nas jest odpowiednie. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest niesłychanie istotne.

Anno Domini

Posty: 10

 
My zawsze szukamy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/. Maja tutaj dokładne opisy i najlepsze oferty.

Batiatus

Posty: 9

 
Mnie zawsze dziwi, iż ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, natomiast już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, natomiast to ryzyko jest niezwykle kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Mnert67

Posty: 3

 
O osobach, które nie mają ubezpieczenia na wyjazd później się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy złotych na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

Facio

Posty: 7

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

duszeniec

Posty: 8

 
Jeździmy od wielu lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, bo inaczej się nie ruszamy. Koszty są niezmiernie niskie, a jeżeli wybierze się dobrą firmę, która pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące zł to rozumiem oszczędności, niemniej jednak dziesiątki zł? To nie ma sensu.

Black_Riot 

Posty: 6

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze trochę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy poprzez firmy ubezpieczeniowe.

pogoń44

Posty: 14

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

demon666

Posty: 8

 
Jeździmy od wielu lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, bo inaczej się nie ruszamy. Koszty są bardzo niskie, a jeśli wybierze się dobrą firmę, która pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące złotych to rozumiem oszczędności, ale dziesiątki złotych? To nie ma sensu.

TomekK

Posty: 17