powiększanie ust w Marbella, szukam !

powiększanie ust w Marbella, szukam !

Czy to prawa, że najlepsze zabiegi medycyny estetycznej wykonują w Hiszpanii w mieście Marbella? Znajoma coś mówiła, ale nie do końca jej wierze. Dajcie znać jak to wygląda.

suderuss3

Posty: 1

 
Musicie uważa na zabiegi na ustach. Mnie wstrzyknęli w nerw, ale to było w Polsce i nie wygląda to najlepiej. Jakbym wiedziała, że w Hiszpanii robią to lepiej to bym poleciała. Koszty nie są ważne tylko efekt. Niestety teraz jest za późno, dlatego jeśli wybiegacie takie zabiegi to tylko i wyłącznie u prawdziwych specjalistów.

miasto13

Posty: 22

 
Można robić inne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam faktycznie są bardzo dobrze przygotowani. Jakoś im niezwyklej ufam niż naszym fachowcom. Widać ze mają same sławne gwiazdy, które korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

@_yyy111

Posty: 2

 
Robiła zabieg z bótoxem w marbelli i jestem zadowolona. Według mnie medycyna estetyczna w Hiszpanii to całkiem inna bajka. Nie bez powodu wiele osób, które znam właśnie tam jeździ. Polecam to tam się wybrać.

tigra32

Posty: 11

 
Polecam zabiegi bótox w marbelli w http://www.marbea.es/shop/. Znają się na tym bardzo dobrze. Znam kilka osób włącznie ze mną, które są zadowolone z efektów.

Grabow12

Posty: 14

 
Wstrzykiwałam kwas hialuronowy a Marbelli i efekt trzyma się miesiącami. Poprawiłam usta i zmarszczki mimiczne. Według mnie są tam specjaliści od takich zabiegów. Do tego samo miasto jest tak piękne, że warto tam pojechać. Mamy odpoczynek i mamy super zabiegi w jednym, dlatego zawsze chętnie się tam wybieram.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Mnie się marzą piękne usta, lecz na razie nie mam na to czasu. Może w przyszłym roku się wybiorę. Akurat jadę do Hiszpanii to przy okazji można załatwić przyjemne z pożytecznym. Już nie mogę się tego doczekać.

donbagino

Posty: 18

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, ale ma blisko do Marbelli, dlatego mogę sprawdzić, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze potrzebne, ale kto wie?

Sarenka

Posty: 7