łóżka sosnowe

łóżka sosnowe

Hej, szukam fajnych mebli ogrodowych, chociażby domków drewnianych dla dzieci, czy mocnych hamaków. Jak macie sprawdzone rozwiązania to zostawcie w komentarzu. Pozdrawiam.

matek562

Posty: 7

 
Bierz meble drewniane, ale koniecznie impregnowane. Przyda się też uczciwa gwarancja bezpośrednio ze stolarni.

Jack232

Posty: 14

 
Przy wykończeniu ogrodu dla dziecka możesz się zainspirować podwórkiem nowoczesnych przedszkoli. Warto się przejść i pooglądać, jak dzieciaki się bawią.

heniu_00

Posty: 17

 
W swoim ogrodzie mam piaskownicę z siedziskami dla dorosłych, a obok grilla i hamaki dla całej rodziny. Gdybym miał większy ogród pomyślałbym o rozszerzeniu o plac zabaw. Fajny pomysł.

xacax

Posty: 7

 
Pamiętaj, że meble ogrodowe warto dopasować do stylu całej nieruchomości. Niektóre zestawy mebli ogrodowych można wtedy płynnie przenosić do wnętrza. Całkiem ciekawa opcja aranżacyjna.

Laleczka

Posty: 10

 
Syn latem z kolegami spędzał sporo czasu w domku drewnianym połączonym ze zjeżdżalnią. Zamawiałem z zakładu stolarskiego Dip – Mar. Domek samodzielnie złożyłem. Jest wytrzymała podłoga, solidne wykończenie. Pomalowałem z synem i uważam to za jedną z lepszych inwestycji. Zapłaciłem za domek w granicach 1000 złotych. Kolejny zakup to prawdopodobnie piaskownica lub gokart mechaniczny. Jeszcze się zobaczy. Bardzo spodobały mi się projekty tego producenta, dlatego zostawiam namiar. Trochę się naszukałem, przyznam szczerze ;)

Kitas

Posty: 11

 
Teraz toaletki z lustrem wracają do łask, bo nie zajmują wiele miejsca, dają sporo wygody i pozwalają na przechowywanie podstawowych kosmetyków. Lubię z rana korzystać z toaletki. Ciekawy rytuał, żeby wejść dobrze w kolejny dzień.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Podstawowe wyposażenie ogrodu to moim zdaniem piaskownica, stolik z krzesłami, miejsce na grilla, leżaki, a jak masz miejsce to rozbudowany domek drewniany. Tutaj już warto rozmawiać z zakładem stolarskim odnośnie optymalizacji.

yarofe

Posty: 15