Szafy wnękowe na zamówienie, czy warto???

Szafy wnękowe na zamówienie, czy warto???

Jak drogie są projekty mebli na zamówienie. Chcę zrobić mebelki do dziecięcego pokoju, który jest mały i chcę żeby to wszystko profesjonalnie wyglądało.

Złoty

Posty: 16

 
Firmy z meblami na zamówienie nie robią chyba poprawek po innej firmie. A jeśli już to trzeba im chyba dobrze zapłacić, projekt muszą pewnie zrobić nowy. Być może się mylę, może zależy co miałyby poprawić.

Warren1987

Posty: 26

 
Jak pragniesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wówczas około 800 pln. Ale nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

Motospec

Posty: 22

 
Tutaj http://www.meble-martex.pl są szafy wnękowe na zamówienie z ekstra grafikami. Galerię zdjęć mają bogatą. Cennik też niezły. Polecam, zamawiałem siostrze szafę, wszystko poszło ok. Pozdrawiam.

Acclaim

Posty: 19

 
Nie polecam płyty rattanowej do szaf wnękowych na zamówienie. U mnie dzieci zrobiły z tym jedną wielką tragedię. Nietrwały materiał.

SABUR

Posty: 21

 
Jeżeli chcesz tanie meble na zamówienie to proponuję wszystko samemu pomierzyć, wybrać na stronie najtańszy materiał i przesłać do firmy. Jak przyjeżdżają do domu to jest zdecydowanie drożej. Chodzi mi o wstępną wycenę, bo później robią ostateczną. Co można to najlepiej załatwić przez internet, jest wówczas taniej.

cezar

Posty: 17

 
Znajomy chciał zaoszczędzić, bowiem przecież meble na zamówienie tanie nie są. W końcu musiał zamówić do domu firmę, bowiem biedak siedział nad montażem i tym całym projektem dniami i nocami. Później okazało się, że mnóstwo po prostu sp.... i trzeba było dopłacać. A stolarz podobno.

Hoteowo24h

Posty: 21

 
Jak szukasz tanich mebli na zamówienie to właśnie materiał decyduje o cenie. Płyta melaminowa jest najtańsza. Stosunkowo droższy i trwalszy jest fornir z cienką warstwą drewna.

drillmod

Posty: 24

 
Znajomy chciał zaoszczędzić, bo przecież meble na zamówienie tanie nie są. W końcu musiał zamówić do domu firmę, bo biedak siedział nad montażem i tym całym projektem dniami i nocami. Później okazało się, że wiele po prostu sp.... i trzeba było dopłacać. A stolarz podobno.

lejdee

Posty: 23