Producent frontów meblowych

Producent frontów meblowych

Cześć – dzień dobry ;-) W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy producenta frontów meblowych, najlepiej wykonanych z wysokogatunkowego drzewa. Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiś producentów z Małopolski?

bartek33

Posty: 5

 
Fronty w szerokiej gamie wyboru produkuje Taks z Wieliczki, ich mogę polecić, mają duży wybór czy to materiałów czy to kolorów, można na ich materiałach pokombinować już przy samej produkcji mebli są bardzo wszechstronne.

labuh

Posty: 6

 
Trudno coś doradzić, dopiero tak naprawdę jak towar dotrze, obejrzy się taki front w ręce, dotknie to człowiek będzie mądry i będzie mógł coś więcej o jakości powiedzieć. A tak bazując na opisach i foto ze stron producentów to jest wróżenie.

koolorek

Posty: 15

 
Duży wybór frontów meblowych ma Taks, firma jest z Wieliczki – szczególnie jestem zadowolony z tego jak robią patynowane, jest efektownie, modnie ale jednocześnie solidnie. Kontaktować się najlepiej telefonicznie, na stronie /taks-fronty.pl /jest katalog produktów i więcej szczegółów.

jui

Posty: 21

 
Ja jestem w stanie więcej zapłacić za fronty ale żeby faktycznie były z naturalnego drewna wykonane, wytrzymałe na eksploatację, bo meble kuchenne to akurat są poddawane dużym obciążeniom zawsze.

Fotnik2

Posty: 13

 
Chętnie bym same fronty sobie w meblach kuchennych właśnie wymienił i się rozglądam za producentem tylko że jak chce się kupić w detalu to już warunki nie są tak korzystne jak dla firm kupujących w hurcie.

Black_Riot

Posty: 15

 
Nie mam nikogo kogo bym mógł zaproponować tak na teraz, na dzisiaj, ale mogę popytać. Trochę znam ludzi działających w branży meblowej tylko akurat bardziej w temacie krzeseł i stołów siedzących.

Lupusx

Posty: 10

 
W temacie frontów to się na pewno specjalizuje firma Taks, na stronie taks-fronty.pl można ich znaleźć. Kupowałem u nich raz, chodziło o prywatne wykorzystanie nie dla żadnego przedsiębiorstwa produkującego meble. Jakość rewelacja, a i z drugiej strony estetycznie jest naprawdę okej.

pieknalala

Posty: 15

 
Nowe meble do kuchni by mi się przydały i właśnie będę prawdopodobnie jeszcze w tym roku brał na wymiar i tak się zastanawiam – jak zweryfikować wykonawcę co do jakości części z których będzie te meble tworzył...

Gucio

Posty: 7

 
Najgorsze meble to są moim zdaniem z sieciówek, jeszcze mi się nie zdarzyło kupić czegokolwiek z sieciówki i żeby mi długo posłużyło, oni tam montują najtańsze fronty pod słońcem i sprzedają potem jak złoto.

@marcelko

Posty: 22