Gdzie kupić krzesła Profim?

Gdzie kupić krzesła Profim?

Cześć, witam. No więc tak, szukam fotelu gamingowego do siebie do mieszkania. Jakieś propozycje? Gdzie takie bardziej specjalistyczne meble biurowe można kupić za niewygórowane pieniądze? Nie jestem jakimś super napalonym graczem, ale te kilka godzin w tygodniu spędzam na grze, chciałbym mieć pełen komfort zagwarantowany wtedy.

wigry00

Posty: 6

 
Jak ktoś pracuje przy komputerze to warto wydać trochę więcej na fotel, to się zwróci w postaci zdrowia. To się tak mówi, ale jednak po paru godzinach siedzenia w niewygodnej pozycji ciało jest tak pospinane, że potem ludzie mają bóle głowy szumy w uszach i inne dolegliwości i nie wiedzą skąd.

Black_Riot

Posty: 12

 
Nie mam pomysłu co od sklepu, trzeba by poszukać w kilku, rozejrzeć się, porównać ceny za konkretne marki. Teraz ogólnie wybór jest duży, sporo rzeczy z importu można znaleźć, ale są też polskie marki robiące solidne meble.

CZesiek45

Posty: 11

 
Krzesła to mam, gorzej ze stołem, muszę pomyśleć nad nowym. O ile jeszcze jestem w domu sama z mężem to nam ten mały co mamy wystarcza, ale jak przyjdą jacyś goście to już się na nim robi ciasno.

ombre070

Posty: 21

 
Dla mnie dobry fotel do biurka to podstawa. Kiedyś pracowałem w takim korpo gdzie mieli fotele pamiętające chyba lata 90 te, w każdym razie były w strasznym stanie i człowiek siadał do pracy z duszą na ramieniu że się siedzisko załamie.

NBA-dresy

Posty: 11

 
Z krzesłami to mam jeden problem, że strasznie szurają mi po panelach w mieszkaniu. Podkleiłem nawet takie specjalne filcowe podkładki ale do nich to się teraz mnóstwo kurzu przyczepia jak to do filcu..tak źle i tak niedobrze.

Klasowe34

Posty: 11

 
Co do foteli i to takich bardziej reprezentatywnych np. do pokoi konferencyjnych to bym polecał sklep Ergoexpert (www.ergoexpert.pl). Oni mają takie rzeczy w wysokim standardzie wykonania. Poza tym same projekty są nowoczesne, nawiązują do aktualnych trendów. Jak czasami przeglądam niektóre sklepy online to mam wrażenie że sprzedają fotele które można by ustawić w sekretariacie pierwszego sekretarza w latach 70 tych, a nie w korporacji XXI wieku.

pawel253

Posty: 13

 
Trochę mebli w domu mam własnej roboty. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne zwłaszcza jeśli chodzi o szafeczki czy półki. No wiadomo, że łóżka czy kanapy to bym już sam raczej nie zrobił, ale krzesło? Czemu nie.

epaepa33

Posty: 20

 
Porządne krzesła sprzedają w Ergoexpert. Do domu niedawno parę krzeseł zamawiałam, bo już powiem szczerze że jak mam więcej gości to nie mam gdzie ludzi usadzić. A teraz jeszcze święta będą u mnie więc będzie trochę osób do posadzenia przed stołem. Co do sklepu to mają różne półki cenowe, można sobie coś dobrać.

Marti

Posty: 12