chce kupić piękne meble?

chce kupić piękne meble?

Gdzie znajdę piękne meble do salonu? Klasyczne, z tapicerką dobrej jakości. Szukam sklepów internetowych raczej, bo chcę móc przejrzeć sobie w domu wszystko, na spokojnie. Dziękuję z góry za pomoc i jakieś linki do miejsc gdzie coś ciekawego widzieliście lub kupiliście :)

wacek55

Posty: 6

 
Moim zdaniem nie warto inwestować w drogie meble, szczególnie jeśli się ma małe dzieci. Kiedyś w PRL ludzie kupowali niby na lata, a teraz co? Te meblościanki już dawno z mody wyszły, wszyscy się z tego śmieją. Lepiej kupić tanio i wymienić na coś nowocześniejszego, gdy się znudzi.

johncena67

Posty: 16

 
Niestety nie mogę przesłać żadnego linku, bo nie mam już komputera, gdzie kupowałam, a fakturę i gwarancję mam w domu, w innym mieście, więc nazwy sklepu nie potrafię podać. Ale kupiłam sobie niedawno fotel Berlin, jest bardzo wygodny i doskonałej jakości.

olgierd33

Posty: 8

 
Niech tylko nikt nie mówi, żeby w internecie nie kupować. Kupiłam ostatnio łóżko w markecie. Porażka. No ale nie bardzo stać mnie akurat na cokolwiek, a kupić musiałam.

Oct714

Posty: 17

 
Nie znam żadnego sklepu, dawno nic nie kupowałam. Nie wiem, jak wy, ale ja najbardziej lubię antyki. Mam mieszkanie po babci i doceniam fakt, że zostało po niej tyle ślicznych mebli. Może w komisach czegoś poszukajcie?

Katolik

Posty: 15

 
ja to jednak lubię sobie wszystko obejrzeć na miejscu, więc szukałbym sklepu, gdzie mają taką możliwość.

Lupusx

Posty: 13

 
Dobrze, że ja już mam wszystko urządzone. Kupiliśmy meble pięćlat temu, ale przyznam, że wydaliśmy niemało. Stacjonarnie, więc nie umiem pomóc.

jui

Posty: 21

 
Nowoczesne i estetyczne meble wcale nie muszą być drogie. Niestety nie znam żadnych adresów, ale widziałam trochę w internecie, jest w czym wybierać.

labuh

Posty: 9

 
tu sobie zobacz www.mebel-partner.pl, mają bardzo nowoczesy desing i dobre materiały. Wybrałam sofę i właśnie czekam na dostawę :). bardzo fachowo mi doradzili, mimo że przez internet wszystko.

babuś45

Posty: 30

 
Od kiedy urządzaliśmy dom, nie znoszę kupować mebli. To nie pasuje, tamto za drogie, spędziliśmy wiele godzin w salonach. Teraz też bym wszystko kupiła online.

endrjuuu

Posty: 25