meble na indywidualne zamowienie

meble na indywidualne zamowienie

Hej! Meble kuchenne na indywidualne zamówienie, ktoś coś? Macie może info o kimś dobrym, kto stawia na porządne blaty i fronty? Powiem tak – cena nie jest tak istotna jak jakość. Wolę dopłacić więcej ale mieć meble na lata.

olgierd33

Posty: 4

 
Przeglądam ostatnio różne strony firm, które zajmują się produkcją mebli na wymiar i jest z czego wybiera. Trudno się rzeczywiście na kogoś zdecydować. Warto patrzeć na przykładowe realizacje, czy wizualizacje na stronach, dużo można z takich zdjęć wywnioskować.

alitomm

Posty: 31

 
Ja to na pewno będę chciał mieć w swojej kuchni wysokie stołki i wyspę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzeba by w ogóle otworzyć kuchnię na salon, a to się wiążę z rozbiórką ściany...więc od groma roboty.

nataszka

Posty: 10

 
Moja duża szafa w sypialni i jeszcze parę innych mebli jest zaprojektowanych i zbudowanych przez firmę MJ z portalu fajnemeble.net. Może warto u nich zapytać. Robią każdy typ mebli, wiem, że mojemu znajomemu też biuro w zasadzie zaaranżowali od A do Z. Dobry kontakt telefoniczny, wszystko jasno i czytelnie tłumaczą, nie było jakiś niespodzianek. Wizualizacja w 3D dużo pokazuje, także klient nie kupuje kota w worku.

Sinet

Posty: 30

 
Chciałbym kogoś polecić, ale jeszcze z takimi usługodawcami nie miałem nigdy do czynienia. Wynajmuję mieszkanie, więc nie należy do mnie, także jeśli chodzi o aranż to muszę się zdać na to co już zastałem.

syrena88

Posty: 10

 
Różnie można trafić, jak to w każdej branży. Są fachowcy z większym doświadczeniem, którzy nie robią fuszerki, ale są też tacy, którzy nie wyrabiają ze zleceniami co się odbija szybko na robieniu byle jak, byle szybciej.

michaś34

Posty: 14

 
Mój brat gdzieś zamawiał meble do przedpokoju, właśnie takie robione pod wymiar i jest zadowolony. Z resztą widziałem te mebelki i robią wrażenie solidnych, nie są z jakiś tanich, cienkich płyt.

matek562

Posty: 10