Gdzie kupić meble na wymiar

Gdzie kupić meble na wymiar

Hej! Meble pod wymiar do kuchni w stylu nowoczesnym, skąd zamawialiście? Gdzie mi za jednym zamachem zrobią projekt, meble, dostawę i montaż? Ktoś, coś? Z góry dzięki za wasze propozycje!

audi80

Posty: 7

 
Teraz tak naprawdę kupienie mebli na zamówienie, na indywidualny projekt nie jest takie drogie jak niektórzy mogą myśleć. Wiele firm w ogóle sam projekt robi za free, więc pozostaje doliczenie materiałów i robocizny.

ombre070

Posty: 21

 
Ja to jestem wielką fanką mebli na wymiar. Zupełnie inna jakość, a do tego wyższa estetyka niż w przypadku mebli, które w tych dużych markowych salonach sprzedaży zalegają.

willos

Posty: 15

 
Ciekaw jestem ile będzie mnie kosztować taki projekt mebli na wymiar wraz z montażem, transportem...Ktoś może się orientuje w stawkach jakie mają warszawskie firmy?

Różyczka

Posty: 34

 
Mam w planie gdzieś pod koniec roku się zająć kuchnią i też meble wymienić przy okazji. Mam namiar na kilka firm robiących meble na zamówienie, ale jeszcze nie wiem z czyich usług skorzystam. Na pewno będę negocjował cenę ;)

edyta123

Posty: 16

 
Coś mi sąsiad ostatnio opowiadał o ekipie, która dla niego meble do salonu robiła i mocno sobie ich zachwalał. Ponoć szybko się uwinęli i dużo nie skasowali. Może sam wezmę do nich namiar, bo przydałoby się u mnie też mały remont zrobić.

mniszek

Posty: 18

 
Też by mi się przydała jakaś dobra firma robiąca meble. Akurat potrzebuję zupełnie nowego aranżu do jadalni i totalnie nie wiem na kogo się zdecydować...

Yuri20

Posty: 11

 
Ja to mam w domu meble z sieciówek pokupowane i nie narzekam. Fakt, że nie są tak dopasowane i spersonalizowane jak te robione na zamówienie, ale ważne że w dobrej cenie i w miarę solidne.

syrena88

Posty: 9

 
Dobrze doradzają przy projektowaniu mebli projektanci z biura Kulenty. Wykonali mi całą kuchnię od a do z, razem z pomocą w doborze sprzętu AGD. Fajnie, że można było całe umeblowanie wziąć na raty, nie było z tym problemu. Firma jest w Gąsiorach, mają też swój salon w Majdanie i stronkę: kulenty.pl.

GGregbard

Posty: 26

 
Dużo teraz można znaleźć firmy robiących bardzo solidne meble z MDF, fornirów, frontów drewnianych...także jest z czego wybierać. Mi się w każdym razie jak na razie wymiana mebli nie szykuje w domu.

Mr Boks

Posty: 20