meble kuchenne w zabudowie w szczecinie, poszukuję

meble kuchenne w zabudowie w szczecinie, poszukuję

Mamy w planach indywidualny projekt kuchni. Może orientujecie się, jaka firma w Szczecinie jest godna uwagi. Nie chcielibyśmy zlecić prac komuś, kto nie ma większego doświadczenia w tym zakresie.

miś_biały

Posty: 4

 
Ja skorzystałam z kompleksowej oferty i naprawdę się opłacało. Gdy zleciłam firmie kuchnię na wymiar wraz z wykonaniem, dali mi upust. Myślę, że wielu usługodawców w Szczecinie ma atrakcyjne oferty. Trzeba trochę posiedzieć i poświęcić czas.

tomeix

Posty: 5

 
Meble na kuchenne w zabudowie to moje marzenie. Na razie budżet jest za bardzo ograniczony, żeby nawet wziąć jakiś kredyt, ale bliżej lata, będzie lepiej. Nie ukrywam, że już teraz szukamy czegoś pomału w Szczecinie. Nie lubimy działać na ostatnią chwilę, a pewnie w tej branży też nie jest łatwo z terminami. Orientujecie się?

matek562

Posty: 8

 
Wiem, co to znaczy szukać zaufanego projektanta wnętrz :) Polecam tego usługodawcę https://conceptforhome.pl/projekty-kuchni. Robią cudowne meble kuchenne w zabudowie. Działają w Szczecinie.

Sebo

Posty: 20

 
Dopóki nie zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, nie miałam pojęcia, że przebywanie w kuchni może być taką przyjemnością. Projekt dotyczył całej kuchni. Udało się dokonać wręcz cudu ;) super, że trafiłam na projektanta, który w Szczecinie cieszy się dobrymi opiniami.

Miki

Posty: 25

 
Mnie podobają się minimalistyczne aranżacje i dlatego przeglądam je przeważnie. Meble kuchenne, na które się zdecyduję, koniecznie muszą być funkcjonalne. Interesują mnie wszelkie praktyczne systemy. Co istotne, muszę mieć pewność, że projektem zajmie się dobra firma ze Szczecina.

pawel253 

Posty: 7