kuchnie na wymiar Katowice, opinie

kuchnie na wymiar Katowice, opinie

Robić samemu kuchnie na wymiar czy zlecać firmie? Nie wiem czy łatwo wykonać na własną rękę czy nie? Doradzicie coś?

anna_00

Posty: 4

 
Mam stare meble także nic nie doradzę. Pamiętają jeszcze poprzednią epokę, ale źle nie wyglądają. Estetą zresztą nie jestem, wobec tego nie przykładam do tego zbyt olbrzymiej uwagi.

czesterk

Posty: 19

 
Do stworzenia we własnym zakresie potrzebna jest wizja tego jak to ma wyglądać. Trzeba przeliczyć ilość materiału i to wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Lepiej oddać to w ręce specjalistów.

Gruamer

Posty: 4

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, że wszystko jest dobrze dopasowane. Mam drobne mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, zatem poszukujemy zawsze firmy do pomocy.

edyta123

Posty: 11

 
Kuchnią interesuje się moja żona i ona zamawiała ją w jakieś wyspecjalizowanej firmie. Dwa tygodnie same fronty dobijała. Mnie ten temat mało interesuje.

Fotnik2

Posty: 13

 
Meble są generalnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i nie ulega wątpliwości montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest ciężkie.

alitomm

Posty: 2

 
U mnie tylko kuchnia na wymiar wchodzi w grę, bowiem mam mała kuchnie i to jeszcze o dziwnym kształcie. Nawet firma, jaka przyjechała się tym zajmować miała olbrzymie problemy, lecz dali radę.

Dagmara87

Posty: 18

 
Chciałem zaoszczędzić i sam zebrałem wymiary. Niestety, mimo że firma wszystko dobrze docięła to się okazało, że dopasowanie mebli jest ciężkie. Narobiłem się w przy tym strasznie i nigdy więcej, czego takiego już nie zorbie. Wolę zapłacić firmie i niech oni przyjadą i wykonają wszystko, co trzeba.

hubertus

Posty: 7

 
Jeśli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, jaka się na tym zna niezwykle dobrze i wykona kompleksowe usługi.

fj-doc

Posty: 8

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach. Jest firma, która bardzo dobrze się na tym zna. Zapytam żony to napisze dokładne namiary na nich. Nie zajmowałem się tym sam, ale efekt końcowy był naprawdę super i dlatego ich polecam do takiej pracy.

wujekB

Posty: 3