stolarz chojnice, dobra firma?

stolarz chojnice, dobra firma?

Witam. Interesuje mnie stolarz, który wykonuje kuchnie na wymiar Chojnice. Kogo jesteście w stanie polecić?

Mariusz

Posty: 6

 
Uważam, iż meble chojnice niełatwo wybrać firmę, która wykona dla Was najlepsze produkty meblowe. Mam znajomego, którzy działa w tej branży i jest OK.

frustert

Posty: 28

 
Wiadomo, że każdy chce, aby kuchnie na wymiar chojnice były przede wszystkim funkcjonalne, a jednocześnie ich urządzenie nie wiązało się z ponadprzeciętnie wysokimi wydatkami. Moją udało się stworzyć za kwotę 9 tysięcy złotych. Jest nieduża, a bardzo wygodna.

Dziadek

Posty: 18

 
W moim domu meble chojnice kosztowały kilkanaście tysięcy złotych, co nie jest ponadprzeciętnie wysoką ceną. Pragnę dodać, iż do kilku pomieszczeń wybrałam gotowe produkty z salonów meblowych. Kuchnia, łazienka i szafy wnękowe - to dzieło stolarza :-)

waclawk6

Posty: 6

 
W moim domu meble chojnice kosztowały kilkanaście tysięcy zł, co nie jest ponadprzeciętnie wysoką ceną. Pragnę dodać, iż do kilku pomieszczeń wybrałam gotowe produkty z salonów meblowych. Kuchnia, łazienka i szafy wnękowe - to dzieło stolarza :-)

andrew66

Posty: 16

 
Trudno powiedzieć, ile mogą kosztować Wasze meble chojnice. Wiele zależy od tego, z jakiego materiału zostaną wyprodukowane. Rozbieżności cenowe są wręcz gigantyczne. Choćby w kuchni lub łazience: możecie wybrać blat laminowany lub marmur.

Gumis

Posty: 7

 
Jestem świadomy, iż meble na wymiar chojnice nie będą kosztowały mniej niż standardowe propozycje w salonach meblowych, aczkolwiek prosto domyślić się, że każdy chciałby w maksymalnym stopniu wykorzystać przestrzeń, którą dysponuje w domu bądź mieszkaniu.

reavan

Posty: 7

 
Każdy stolarz chojnice posiada swoje zalety oraz wady. Z mojej perspektywy ważny był dobry kontakt, rozsądne terminy realizacji i podpisanie umowy, dzięki której miałem pewność, iż przedstawiciel tej profesji wywiąże się ze swoich zobowiązań wobec mnie. W moim wypadku to była absolutna podstawa.

proszek

Posty: 7

 
Moim zdaniem najlepszą kuchnię na wymiar chojnice wykona dla Was ta firma: http://triomeble.pl. Korzystałem z jej usług wielokrotnie. Zawsze spisywali się bez zarzutu.

Laleczka4

Posty: 14

 
Poważnie zastanówcie się, gdy będziecie wybierać wykonawcę Waszych mebli na wymiar chojnice. Ostrzegam Was, ponieważ niektóre firmy są bardzo solidne i terminowe, gdy w innych czas oczekiwania na wykonanie mebli wydłuża się w nieskończoność. To niefajne.

miko_poz

Posty: 24