Sofy

Sofy

Jakimi zasadami mam się kierować przy wyborze narożnika do salonu? Czy trzeba o czymś konkretnie pamiętać, czy raczej jest tutaj dowolność?

mikesmith0103

Posty: 3

 
Poluję teraz na fotel z funkcją relaksu. Po prostu rewelacyjna sprawa dla ludzi, którzy pracują nieco dłużej niż 8 godzin, a chcą się szybko zregenerować w domu.

jakwaj

Posty: 20

 
Grunt, żebyś przy zamówieniu mógł sobie wszystkie elementy mebla wybrać pod aranżację. Przeglądaj katalogi dekoratorów wnętrz, ewentualnie poproś o wizualizację gdzieś w salonie, bo fajnie pomaga podjąć ostateczną decyzję.

matckhew

Posty: 8

 
Sofa to na pewno centralny punkt salonu, więc nie warto przesadzać ze stawianiem wielu dodatków wokół. Lepiej jedna, bardzo droga, luksusowa wręcz sofa w stylu minimalistycznym niż wiele mebli dookoła. Lepiej się wtedy funkcjonuje.

andrew66

Posty: 16

 
Oceniasz jakość materiałów, opcje regulacyjne, sposób serwisowania mebla. Do tego, czy masz możliwość dobrania opcjonalnych dodatków.

sertus34

Posty: 4

 
W meblach teraz masz sterowanie manualne lub elektryczne wprowadzone. Według moich doświadczeń lepiej jednak zostać przy manualnych, bo są mniej awaryjne.

uluszka

Posty: 10

 
Praktycznie każdy producent ma linie priorytetowe mebli, które uruchamia od początku działalności, więc tutaj bym się skierował na początku do oceny.

ciumar1

Posty: 29

 
Możesz przejrzeć katalog https://www.vero.pl/ . Mówię z perspektywy dekoratora wnętrz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Narożniki unikalne, praktycznie wszystkie regulowane w taki sposób, żeby można było dosłownie cały dzień siedzieć, leżeć, czytać książkę, pracować przy komputerze po odpowiednim dopasowaniu poręczy. Profesjonalne wykończenie również polecam.

beata77

Posty: 15

 
Sprawdź, jak to jest z wniesieniem mebla, bo jak zamawiałem z niektórych sklepów to niestety musiałem sam kombinować, jak prawie 100 kg wciągnąć na trzecie piętro. Nie jest to zbyt przyjemna sprawa przyznam szczerze.

zenek744

Posty: 3

 
Jeszcze ustal, czy chcesz na prawo lub lewo idący narożnik, bo jak tego nie określisz to ci pewnie losowy wydadzą. Też tak kiedyś miałem.

mobista

Posty: 21