nowoczesne meble

nowoczesne meble

Internetowy sklep z oryginalnymi, ciekawie pomyślanymi meblami do salonu, jaki? Szukam ławy, ale też foteli, jakiś puf ewentualnie.

olgierd33

Posty: 11

 
Ja to się zastanawiam czy nie odnieść kanapy do tapicera. Tylko wiadomo, trzeba by na jakiegoś fachowca trafić, a różnie to może być teraz z takimi rzemieślnikami.

david011

Posty: 20

 
Nie tak dawno wymieniałem rogówkę i faktycznie kupowałem przez internet bardzo tanio. Jak się ma trochę szczęścia to można w internetach coś przyoszczędzić.

Oct714

Posty: 16

 
Pozytywne mam doświadczenia ze sklepem online ze strony www.mebel-partner.pl. Ofertę mają mega zróżnicowaną. Z jednej strony meble importowane z Azji, a z drugiej mebelki polskich firm. Ja akurat kupowałem tutaj polskiej produkcji narożnik Miami.

doprzodu67

Posty: 15

 
Moja sofa to już się prezentuje tak strasznie, że aż się prosi o wymianę, tylko jeden malutki problem jest...brak środków na koncie. Taki niuans ;)

codePerformance

Posty: 17

 
Trochę tych salonów meblowych w sieci działa, warto poszukać. Faktycznie czasami można cosik zaoszczędzić na takich zakupach. Moja siostra jakiś czas temu tanio łóżko do sypialni gdzieś znalazła.

mirekp2005

Posty: 16

 
Powoli, bo powoli ale wymieniamy w domu meble ostatnimi czasy. Na pierwszy rzut poszedł salon, teraz robimy kuchnię, a może za jakiś czas wymienimy całą aranżację w łazience. O ile wyrobimy finansowo z żoną ;)

alllllas

Posty: 20