Szukam firmy odnośnie lad do recepcji ?

Szukam firmy odnośnie lad do recepcji ?

Pilnie szukam firmy, która zrobi mi projekt aranżacji biura. Musi być kompleksowo więc od razu najlepiej z meblami biurowymi do sprzedania.

udziec

Posty: 8

 
Witam, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rzetelnie wykonanymi projektami odnośnie mebli biurowych to zapraszam zajrzeć na ich stronkę http://tekaro.com. Bogata oferta. Lekkie konstrukcje, mnie spasowała oferta więc skorzystałem. Systemy mebli pierwsza klasa. Poza tym całkiem konkurencyjne ceny.

wanda77

Posty: 9

 
W końcu czas i mnie się urządzić jakoś z pomysłem. Podobają mi się polecane przez was meble biurowe. Mnie zależy na czymś całkiem małym, mój gabinet to na razie skrawek powierzchni :) Liczę jednak w przyszłości, że będzie lepiej. Ale porządne biurko, wygodny fotel to podstawa, która jest mi potrzebna.

miko_poz

Posty: 21

 
Mnie zależało konkretnie na stole konferencyjnym w jakimś niecodziennym wzornictwie i musiałam się długo naszukać, żeby coś konkretnie naprawdę mnie zachwyciło. Sporo jest takich miejsc gdzie klepią takie same meble biurowe. Najlepiej prosić dlatego o swój projekt.

pawel253

Posty: 15

 
No właśnie ceny najbardziej mnie zadziwiają w sklepach jeśli chodzi o meble biurowe. Są niewiele niższe od takich, gdzie zamawiasz sobie gotowy projekt na wymiar i masz solidne wykonanie.

Klakier

Posty: 19

 
Za porządnej jakości meble biurowe trzeba zapłacić troszkę więcej :) Zakup mebli do codziennego użytku przez pracowników tanich mebli na wyprzedażach jest nieopłacalne. Wolałam dołożyć firmie, która zrobiła mi indywidualny projekt. Wszystko pasuje jak ulał, jest przestronnie i funkcjonalnie.

endrjuuu

Posty: 25

 
Najlepiej właśnie prosto od producenta. Moje meble biurowe też nie były z marketu:) Od razu zdecydowałam się na coś o wysokim standardzie. Dobrze wiem, że za jakość mebli na lata trzeba zapłacić i nie ma co się łudzić, że być może uda się taniej. Może się uda, lecz na krótką metę.

Acclaim

Posty: 19