rolety wrocław, gdzie warto ?

rolety wrocław, gdzie warto ?

Szukamy porządnej firmy, co proponuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

WielkiBO

Posty: 1

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

gregcie@

Posty: 20

 
Kupiłem okna ze Świdnicy w firmie https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i jak na razie wszystko jest w porządku. Mają pięć, sześć, a nawet osiem komór, dlatego każdy bez problemu coś dla siebie dopasuje.

demon666

Posty: 10

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, która działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

zbychu6

Posty: 16

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

aliotos

Posty: 2

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

Mr Frog

Posty: 5

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zadowolony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

milenka

Posty: 19